Akcesoria kominowe – ASKOT

Akcesoria kominowe – ASKOT

Zakup kominka to nie wszystko. Wręcz przeciwnie – to dopiero początek, istnieją bowiem niemalże niezliczone akcesoria kominkowe, które można (albo trzeba) dokupywać, by cieszyć się pełnym potencjałem tego źródła ciepła.

Bez względu na to czy szuka się kominkowych „must have” czy dodatków – dobrze, że istnieją takie sklepy jak ASKOT, gdzie można się kompleksowo obkupić w niezbędne akcesoria. Tutaj dokonamy krótkiego przeglądu tych, które z oferty sklepu są najbardziej popularne i poszukiwane.

Akcesoria kominkowe ASKOT #1

Nypel Łącznik Przewodów Aluflex I Termoflex

Ten niezbędny element, jakim jest łącznik przewodów Aluflex i Termoflex został wykonany z blachy ocynkowanej, a jego średnica FI100 wpasuje się w większość układów kominkowych. W dużym stopniu to właśnie ten element odpowiada za dystrybucję powietrza. W ofercie akcesoriów ASKOT znajdziemy propozycje przeznaczone do łączenia przewodów:

  • Aluflex
  • Termoflex

Akcesoria kominkowe ASKOT #2

Obejma Stalowa Mocująca Do Rur Bertrams O Średnicy Fi120

Dzięki akcesorium takim jak obejma mocująca wykonana ze stali możliwe staje się mocowania rur Bertrams o średnicy FI 120 do ścian budynków. Jest to element odporny na wysokie temperatury, a jego dodatkowym atutem jest możliwość regulacji odległości od ściany w zakresie 160mm-280mm. Warto również zauważyć, iż oferowana w ASKOT obejma została pokryta specjalną farbą żaroodporną, natomiast cała konstrukcja została pospawana plazmowo – co przekłada się na niewątpliwie wysoką jakość całego produktu.

Akcesoria kominkowe ASKOT #3

Elastyczny Przewód Aluminiowy Aluflex

Jeśli chodzi o kominkowe kanały wentylacyjne w ofercie ASKOT warto zwrócić uwagę na bestseller jakim jest elastyczny Przewód Aluminiowy Aluflex o Średnicy Fi120. Dzięki niemu możliwe staje się rozprowadzanie gorącego powietrza. Niezwykle przydatny jest także, jeśli chodzi o kompleksową budowę systemów wentylacyjnych, jak również klimatyzacyjnych. Mocnym atutem tego przewodu jest szeroki zakres temperatury pracy jaki zapewnia, a ściślej mówiąc zawiera się on w przedziale od -25 stopni C. do 200 stopni C.

ASKOT daje też dostęp do różnych długości przewodu. Do wyboru przewody:

  • 1,5m
  • 3m

Oczywiście wyżej wymienione akcesoria kominkowe to zaledwie krótka zajawka tego, co można znaleźć interesując się bliżej ofertą sklepu z materiałami budowlanymi ASKOT. Ostatecznie, bez względu na to co się wybierze – stawiając na asortyment tego sklepu można mieć pewność co do wysokiej jakości zamawianych produktów, jak również ich naprawdę przystępnej ceny.

Posts created 84

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top