Banery reklamowe Kraków - zalety i wady tradycyjnej reklamy

Banery reklamowe Kraków – zalety i wady tradycyjnej reklamy

Banery reklamowe to forma reklamy, która ma za zadanie przekazać określoną informację. Najczęściej jest to wydrukowany na materiale przekaz reklamowy przyciągający uwagę. W większości przypadków posiada kontakt do promowanej firmy lub produktu. W Krakowie dzięki ogromnej ilości ludzi przemieszczających się po ulicach banery reklamowe to najbardziej skuteczna forma reklamy. Każda szanowana firma, której zależy na pozyskaniu nowych klientów inwestuje właśnie w taki sposób promocji. Kraków we względu na ogromną liczbę zabytków przyciąga wielu turystów więc umieszczenie banerów w centrum Krakowa skutkuje zwiększeniem zainteresowania daną firmę i jej produktami lub usługami. Banery reklamowe to nieodłączny element każdej kampanii reklamowej mającej przyciągnąć klientów.

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ PODCZAS PROJEKTOWANIA BANERU?

Podczas projektowania baneru warto zwrócić uwagę na koncepcję graficzną. Kolorystyka i symbole muszą być dobrane w taki sposób aby tworzyły razem spójność wizualną. Zbyt duża ilość informacji odstraszy klientów, ponieważ zwiedzając lub przechodząc ulicami Krakowa ludzie nie będą mieli czasu ani ochoty na czytanie długich informacji. Warto jednak na banerze reklamowym umieścić podstawowe informację takie jak nazwę produktu, kontakt, adres oraz odesłanie do strony internetowej.

Zaprojektowanie baneru reklamowego warto zlecić specjalistom z agencji reklamowej PSP Studio z Krakowa. Zlecając to profesjonalnej firmie masz pewność, że baner zostanie wykonany w sposób interesujący, przyciągający uwagę i zapadający w pamięć. Sprawdź ofertę firmy, poniżej znajdziesz kontakt.

Sebastian Rzepka PSP STUDIO
Adres: ul. Fiołkowa 7, 31-457 Kraków
Telefon: +48 725 552 577
E-mail: [email protected]
pspstudio.pl

ZALETY BANERU REKLAMOWEGO

Zalety banerów reklamowych w Krakowie to głównie duża ilość ludzi zwiedzających miasto. Do produkcji banerów często używa się specjalnych odblaskowych materiałów, które widoczne są zarówno w dzień jak i w nocy. Banery są bardzo łatwe w montażu na różnego rodzaju konstrukcjach, mogą reklamować tak naprawdę każdą rzecz oraz nie ma najmniejszego problemu z przetransportowaniem banerów. Kraków to miasto bardzo ruchliwe, w których często pojawiają się członkowie każdej grupy docelowej oraz wiekowej. Poza tym w mieście jest wiele punktów wymagających krótkiego zatrzymania, dzięki czemu treść komunikatu utrwali się w pamięci setek osób.

WADY BANERU REKLAMOWEGO

Wadą banerów reklamowych jest ich ilość w Krakowie. Trudno jest odnaleźć pomysł na baner, który przyciągnie uwagę przechodniów bardziej niż już te istniejące. Kolejnym problemem może być również znalezienie miejsca to zamontowania baneru reklamowego. Jeśli chodzi o większych rozmiarów banery mogą one być trochę trudniejsze do przytwierdzenia go  w odpowiednim miejscu. Niezaprzeczalnie jednak można stwierdzić, że dobrze zaprojektowany i umiejscowiony baner w Krakowie będzie miał o wiele więcej zalet i korzyści niż wad.

Posts created 83

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top