Cerberus FTP Server 11

Cerberus FTP Server 11

Przesyłanie danych na różnego rodzaju serwery jest już codziennością, wykonujemy tę czynność często zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy. Nie tylko udostępniamy dane, ale także łączymy się z serwerami np. typu FTP, dlatego bardzo ważne jest, by odbywało się to bezpiecznie, a zarządzanie i praca z pobranymi plikami, bez ryzyka, że dostęp do nich zyska ktoś niepowołany. Na rynku jest dostępnych wiele programów mających na celu zabezpieczanie transferu danych, dzisiaj chcielibyśmy przedstawić jeden z bardziej rozbudowanych, a jednocześnie przyjaznych użytkownikowi produktów, a mianowicie Cerberus FTP Server 11.

Transfer plików pod specjalnym nadzorem

Cerberus FTP Server 11 stworzony został w taki sposób, by każdy użytkownik, bez względu na poziom doświadczenia, był w stanie łatwo i sprawnie poruszać się po tej aplikacji. Dzięki temu oprogramowaniu łączenie się z serwerami, a także transfer danych, czy też administrowanie dostępami konkretnych użytkowników jest bardzo proste i intuicyjne.
Cerberus FTP Server 11 to także bardzo wszechstronne narzędzie obsługujące wiele protokołów, takich jak FTP, SFTP, czy też FTPS. Program ten wyposażony został także w funkcję klienta HTTP/S, która pozwala na łatwe łączenie się z serwerem w celu wykonywania operacji na plikach, każdemu użytkownikowi mającemu dostęp do wspólnej przeglądarki internetowej. Natomiast bogata paleta dostępnych wersji pozwala na wybranie tej najbardziej trafiającej w nasze potrzeby.

Narzędzie dostępne od zaraz

Dobrą wiadomością jest fakt, iż z wszystkich funkcjonalności tego oprogramowania możemy korzystać już w kilka chwil po zakupie, którego najlepiej dokonać odwiedzając stronę https://www.vebo.pl/cerberus-ftp-server lub https://www.vebo.pl/cerberus. Po zaksięgowaniu płatności na nasz adres e-mail wysłane zostaną dwie rzeczy: kod aktywacyjny oraz link przekierowujący do pliku z programem do pobrania. Zatem nie ma na co czekać, pobierz Cerberus FTP Server 11 już teraz, by cieszyć się bezpiecznym transferem danych.

Posts created 84

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top