Czas na przerwę kawową – jakie słodycze powinny znaleźć się na konferencyjnym stole?

Czas na przerwę kawową – jakie słodycze powinny znaleźć się na konferencyjnym stole?

Przerwa kawowa podczas konferencji ma służyć kilku celom. Przede wszystkim powinien to być czas odpoczynku dla zmęczonego umysłu, następnie chwila na wymianę poglądów, a wreszcie jest to moment, aby posilić się czymś słodkim. Dlaczego to słodycze są najpopularniejszą przekąską na konferencyjnym stole i na jaki ich rodzaj się zdecydować?

Pożywna i zdrowa gorzka czekolada

Klasyczną pozycją podczas przerwy kawowej jest gorzka czekolada. Pojawia się ona na stole z kilku powodów. Przede wszystkim jest bardzo zdrowa. Badania naukowe udowadniają, że spożywana w umiarkowanych ilościach przyczynia się do obniżenia poziomu stresu, reguluje ciśnienie krwi, pomaga zapobiegać chorobom serca i chroni przed próchnicą. Podczas przerwy kawowej w szybki sposób uzupełni niedobory cukru, aby podnieść poziom energii i umożliwić kolejne godziny aktywnego uczestnictwa w konferencji. Jest to również idealne rozwiązanie dla tych osób, które nie lubią bardzo słodkich przekąsek.

Cukierki na raz

Oprócz gorzkiej czekolady, wskazane jest także położenie na konferencyjnym stole różnego rodzaju cukierków, po które każdy będzie mógł sięgać w zależności od upodobań. Dobrym rozwiązaniem jest mieszanka krakowska składająca się z mini batonów o różnych smakach. Oprócz zdrowego, przynoszącego natychmiastowy skok energii kakao, zawierają one również wiele orzeszków, będących źródłem witamin i zdrowych olejów. Dodatkowo, występują w wielu odmianach smakowych, dlatego każdy powinien znaleźć coś, co zaspokoi jego upodobania. Smak kawowy, trufle, pomarańcza, pistacje, chrupiące orzeszki – każdy wybierze coś, co lubi!

Znane i lubiane batony

Zamiast małych ciasteczek i cukierków można zaoferować uczestnikom konferencji również batony, ułożone na tacach lub w misach. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią większą przekąskę, mają swoje ulubione smaki i nie mają ochoty na sięganie co chwilę po małe cukierki i odpakowywanie ich ze sreberka. Można zaproponować dwa rodzaje przekąsek. Część batonów to zdrowe, zbożowe przekąski z dużą ilością błonnika i witamin, które są przeznaczone dla osób dbających o zdrowie. Pozostałe niech będą klasycznymi batonami z dużą ilością czekolady, karmelu i orzeszków, które zaspokoją cukrowy głód zmęczonych konferencją osób

Dobre źródło

Obecnie nie trzeba chodzić do tradycyjnych sklepów, bowiem sklep ze słodyczami online dostarczy nam wszystkich niezbędnych produktów. Można zamówić dowolną ilość, wybierając spośród setek wariantów i smaków. Dodatkowo hurtownia słodyczy online – www.amido.com.pl jest w stanie zaoferować znacznie lepszą cenę, niż sklepy stacjonarne.

Posts created 83

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top