Jak zapakować kolorowe skarpety na prezent?

Jak zapakować kolorowe skarpety na prezent?

Skarpetki nosi niemalże każdy, od zawsze są w kanonie bezpiecznych prezentów. Któż z nas nie dostał szarych, wełnianych kolanówek pod choinkę? Zazwyczaj ich kariera kończyła się na dnie szuflady z bielizną. Moda jednak szybko się zmienia i to co do niedawna było domeną barwnych hipsterów, aktualnie wchodzi na salony i zdobywa serca szerszej publiczności. Najnowsze trendy wykreowały tą niepozorną część garderoby na prawdziwy brylant codziennych stylizacji, a każdy klejnot zasługuje na odpowiednią oprawę. Jak więc zapakować modne, kolorowe skarpety na prezent?

Sushi, muffinka, a może skarpeta?

Producenci najmodniejszego w tym sezonie dodatku prześcigają się w tworzeniu fantazyjnych wzorów. Bardziej zakręcone są jedynie formy ich pakowania. Jeśli chcemy sprawić ten praktyczny, a zarazem zabawny prezent miłośnikowi słodyczy, możemy podarować mu kosz pysznie wyglądających, mięciutkich babeczek. Dla miłośnika japońskiego specjału idealnym pomysłem będzie taca, wypełniona po brzegi tekstylnym sushi. Fana prostych, kuchennych rozwiązań ucieszy puszka zupy z zaskakującą zawartością. Po rozwinięciu każdego z tych smakołyków wyłonią się skarpety o ciekawym wzorze, a obdarowany na długo nie zapomni naszego prezentu.

Klasyka zawsze się sprawdza!

Bardziej stonowaną formą zapakowania ciepłego podarku może być szeroka gama pudełek dostępna na rynku. Kolorowe skarpety mają zazwyczaj tak ekstrawaganckie wzory, że proste opakowanie zadziwi swoją zawartością, a element zaskoczenia w tym przypadku jest zawsze mile widziany. Bez problemu znajdziemy kartoniki i metalowe puszki eksponujące deseń oraz pasujące do okazji. Dla statecznego mężczyzny sprawdzi się eleganckie pudełeczko ze wstążką, romantyczna kobieta zadowolona będzie z puszki w kształcie tuby w kwiaty, a mała dziewczynka ucieszy się z kartonowej budy ze skarpecianym pieskiem w środku. Ciekawym rozwiązaniem dla jubilata jest tort z trójkątnych pudełek, przewiązanych ozdobną tasiemką. Podobne rozwiązanie możemy wykorzystać tworząc np. kalendarz adwentowy. Wystarczy ponumerowane paczuszki z barwną zawartością ułożyć w kształt choinki.

Już same kolorowe skarpety są ciekawym pomysłem na prezent, łączą praktyczność z nutą fantazji, jednak oryginalny sposób zapakowania podbije efekt zaskoczenia i wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. W szarej codzienności te skarpety, których parę sezonów temu nikt by nie ubrał, teraz święcą triumfy. Każdego wyróżnią z tłumu i będą miłą pamiątką urodzin, wspólnie spędzonych świąt lub jakiejkolwiek innej okazji.

Posts created 83

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top