Jaki notes wybrać do prowadzenia bullet journal?

Jaki notes wybrać do prowadzenia bullet journal?

Bullet journal to zyskująca na popularności metoda organizowania czasu. Polega ona na tworzeniu harmonogramów, tabel, list zadań czy przypomnień w jednym notatniku. Aby zacząć przygodę z bullet journal, należy na początku zainwestować w notes z czystymi kartkami. To właśnie puste strony stają się inspiracją do tworzenia planów i zapisków, a nawet ilustracji. Po jaki notatnik warto sięgnąć?

Notes, który inspiruje

Notes do bullet journal po pierwsze powinien ładnie wyglądać. Osoby, które decydują się na ten sposób organizowania czasu mają wysokie poczucie estetyki. Dobrze prezentujący się notatnik będzie więc sam w sobie motywacją do tworzenia różnych treści. Ale należy także zadbać, by notes był solidny. W końcu jest to personalizowany planer, który warto mieć zawsze ze sobą: zarówno w domu, jak i w pracy czy na wyjeździe. Notes musi więc być wytrzymały i funkcjonalny.

Gdzie zakupić notes?

Notes do bullet journal można kupić bez problemu w wielu sklepach. Aby jednak cechował się on nienaganną jakością, warto zwrócić uwagę na producenta Lediberg. Oferuje on najróżniejsze notesy na 2021 rok. Dostępne są one w następujących rozmiarach zbliżonych do A6, A5 i B5, a także w formacie A4. Można również zamówić notes w kwadratowy.

Warto także zastanowić się, jak powinny wyglądać strony. Bullet journal z kartkami w linię to idealny pomysł dla osób, które cenią sobie przede wszystkim robienie notatek. Z kolei notes w kropki sprawdzi się w przypadku osób, które dużo rysują i lubią w sposób graficzny rozpisywać swoje plany i przemyślenia. Jest jeszcze notes z kartkami w kratkę, dla ludzi ceniących precyzję. Notatnik z czystymi kartkami polecany jest osobom, które mają doświadczenie z metodą bullet journal i cenią sobie twórczą przestrzeń papieru.

Bullet journal jako prezent

Notatniki od Lediberg łatwo jest personalizować, np. poprzez umieszczenie nadruku na okładce czy stworzeniu strony reklamowej. To sprawia, że świetnie sprawdzą się one jako prezent. Mogą przy okazji stanowić gadżet reklamowy. Notatniki bullet journal prezentują się nowocześnie i elegancko. Jest to także produkt ekologiczny. Użytkownicy notesów docenią ich stylowy wygląd oraz funkcjonalność. Tworzenie własnych zapisków i list zadań sprawia, że człowiek nie tylko lepiej organizuje swój czas, ale może również wyrazić samego siebie i dać upust twórczej energii.

Notes do prowadzenia bullet journal może być początkiem niezwykłej przygody. Z pewnością warto przetestować tą metodę. Aby zacząć nie potrzeba wiele. Wystarczy dobrej jakości notes, który pozwala na zebranie myśli i pomysłów w jednym miejscu. Notatnik bez problemu dobrać można do swoich potrzeb, pod względem estetyki, rozmiaru czy formy.

Posts created 84

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top