Partition Assistant Professional 8

Partition Assistant Professional 8

Czasami zdarza się, iż chcielibyśmy mieć w naszym komputerze kilka partycji na dysku twardym. Jest to rozwiązanie praktyczne umożliwiające rozdzielenie pików systemowych od reszty danych znajdujących się w pamięci komputera. Dzięki temu, np. w przypadku awarii systemu wymagającej formatowania dysku, dane zapisane na innych partycjach niż ta, na której znajduje się nasz system operacyjny, są bezpieczne. Po ponownym zainstalowaniu OSu wszystkie one będą znowu dla nas dostępne. Jednak wiele osób uważa tworzenie partycji za trudne i skomplikowane, dlatego też dzisiaj chcielibyśmy przedstawić doskonałe i proste w użyciu narzędzie przeznaczone do tego celu — Partition Assistant Professional 8 będące produktem firmy Aomei Tech Software. W artykule tym chcielibyśmy opisać jego funkcje i zalety, które sprawiają, że jest to program warty zainteresowania.

Wielozadaniowość to podstawa

Wspomniane oprogramowanie łączy w sobie funkcjonalności wielu różnych programów. Partition Assistant pozwala nie tylko na tworzenie nowych partycji, ale także wykonywanie szeregu działań na już istniejących. Dla przykładu z użyciem tego oprogramowania możemy usuwać niepotrzebne nam już partycje, dzielić je na mniejsze lub łączyć razem w większe. Bardzo praktyczną opcją jest także możliwość przywrócenia wcześniej usuniętych partycji, gdy zajdzie taka potrzeba.

Obsługa szerokiej gamy urządzeń

Partition Assistant współpracuje z wieloma urządzeniami pozwalającymi na tworzenie partycji nie tylko na tradycyjnych dyskach twardych, ale także na między innymi na HDD, SDD, czy też przenośnych pamięciach USB. Z programu tego mogą korzystać również osoby posługujące się wirtualnymi dyskami.

Jak widać, program jest wszechstronny i praktyczny, dlatego też warto jak najszybciej udać się pod adres https://www.vebo.pl/aomei-partition-assistant-pro lub https://www.vebo.pl/aomei-tech-software, by stać się właścicielem tego przydatnego narzędzia do zarządzania zasobami naszego komputera i danymi na nim się znajdującymi.

Posts created 83

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top