Przestrzenne litery reklamowe – cennik

Przestrzenne litery reklamowe – cennik

Właściciel każdego sklepu, drogerii czy butiku chciałby, aby jego marka była rozpoznawalna i zauważalna. Dlatego oprócz dobrego jakościowo produktu, profesjonalnej obsługi i miłej atmosfery wewnątrz, trzeba w także zwrócić uwagę jak nasz sklep prezentuje się od zewnątrz. Czy potrafi zaciekawić przechodniów spacerujących, czy można go dostrzec w gąszczu reklam, banerów i witryn? Aby pozytywnie wpłynąć na zewnętrzny image możemy zainwestować w przestrzenne litery reklamowe. Wizerunek sklepu wzbogaconego o przestrzenne litery reklamowe jest niebanalny, a klienci chętniej przekraczają jego próg.

Przestrzenne litery reklamowe

Litery przestrzenne niepodświetlane

Do dyspozycji mamy litery przestrzenne niepodświetlane wykonane z róznorodnych materiałów. Jedną z opcji są litery ze styroduru, materiał ten jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne i łatwy w obróbce. Jego atutem jest cena, jest to jeden z tańszych sposobów na zareklamowanie naszej firmy. Litery najpierw są wycinane a następnie malowane wytrzymałymi farbami ze standardowego wzornika kolorów. Cena liter waha się w zależności od grubości i wielkości liter. Przykładowo litery o wielkości 50 cm i grubości 3 cm będą kosztowały nas w granicach 25 zł. Jeśli chcemy, aby nasza reklama była błyszcząca możemy postawić na litery z plexi kolorowej. Koszt będzie nieco wyższy, przy grubości 3 cm i wysokości 50 cm zapłacimy około 45 zł.

Dibond

Kolejnym rozwiązaniem jest dibond, jest to materiał wykorzystywany przy produkcji dużych reklam sięgających 100 cm. Litery z tego tworzywa nie będą falowały na wietrze. Oprócz tradycyjnych kolorów dostępny jest także srebrny i złoty. Ze względu na wielkość jak i materiał cena jest wyższa od dwóch pierwszych propozycji.

Litery przestrzenne podświetlane

Droższe są także litery przestrzenne podświetlane, dzięki nim sklep będzie widoczny zarówno w dzień jak i w nocy. Oprócz nieograniczonych możliwości w zakresie kształtów, konturów, kolorów i odcieni, mamy do dyspozycji także wiele materiałów o wysokiej jakości, z których powstają litery. Wśród nich znajdziemy aluminium, plexi czy folię translucentną. Diody znajdujące się w instalacji służyć nam będą przez kilka lat. Przykładowo litera o wysokości 100 cm i grubości 12 cm kosztować będzie powyżej 650 zł. Natomiast przy zachowaniu tej samej grubości, przy dwa razy większej wysokości możemy zapłacić nawet 2500 zł.

Koszt zainstalowania reklamy różni się w zależności od materiałów, które wybierzemy a także jej wielkości. Pewne zmiany cenowe będzie niosła także lokalizacja firmy, której zlecimy wykonanie reklamy. Taki wydatek będzie procentował i dla niebanalnej reklamy warto poświęcić trochę pieniędzy. Zanim zlecisz realizację wykonania reklamy, koniecznie sprawdź ofertę reklamowej firmy Vision Arte – https://www.visionarte.pl/ .

Posts created 84

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top