Skarpety hurt od polskiego producenta - cennik

Skarpety hurt od polskiego producenta – cennik

Skarpetki to wbrew pozorom bardzo ważna część garderoby. Na rynku dostępnych jest w obecnych czasach bardzo dużo rodzajów modeli a także materiałów, z których wykonywane są skarpetki. Klasyczne skarpetki za kostkę, skarpetki ¾ – krótsze niż normalne, skarpetki przed kostkę, skarpetki z bardzo niskim stanem, skarpetki do balerinek. Wybór w dzisiejszych czasach jest przystosowany do każdego obuwia. Dzięki różnorodności komfort stóp jest wciąż podnoszony.

Jakie skarpety wybrać?

Przy wyborze skarpet należy jednak największy nacisk nakładać na ich jakość oraz skład materiału. Z biegiem czasu każdy zdaje sobie sprawę, że zakup stosunkowo tanich skarpetek z dalekiego wschodu nie był dobrym rozwiązaniem. Starsze społeczeństwo zmaga się z wieloma chorobami i deformacjami stóp, które w przypadku ostatniego – są nierealne do wyleczenia.

Konsekwencje wyboru tak prostej części garderoby jak skarpetki mogą ciągnąć się za nami latami. Zazwyczaj w naszym rozumowaniu winę ponoszą, źle dobrane buty. A skarpetki? Zbyt wysoka temperatura stóp oraz wilgoć to przyczyny grzybicy, otarć, które na stopach goją się bardzo wolno, wrastających paznokci, oparzeń oraz narośli skórnych.

Dlaczego osoby zajmujące się wspinaczką lub trekkingiem bez względu od pogody wybierają bardzo grube i dobre jakościowo skarpetki? Być może warto wziąć przykład od specjalistów? Należy pamiętać, że nie tylko buty odpowiadają za stan naszych nóg.

Bezwzględnie należy wybierać tylko najlepszej jakości skarpetki dla dzieci. Okres dziecięcy to okres, w którym stopa dziecka nabiera kształtu. Tutaj nie ma zasad ulgowych. Przy obecnej wiedzy oraz medycynie doskonale wiemy, że większość schorzeń powstała w momencie kształtowania się stóp w dzieciństwie.

Przy wyborze skarpetek zwróć uwagę na ilość bawełny w składzie

Dlatego warto wybrać skarpetki, które w swoim składzie będą miały największą ilość bawełny. Polscy producenci od dawna zajmują się wykonywaniem skarpet z naturalnych materiałów w przeciwieństwie do wschodnich rynków, które bazują jedynie na obniżeniu kosztów produktu, używając najgorszych materiałów.

W cenach hurtowych koszt klasycznych skarpet (ponad 90% bawełny) ze sklepu SOXNITE wynosi 100 – 125 złotych za 50 par.

Warto zastanowić się nad prostym wyborem jakim są skarpetki. Być może warto spróbować kupić kilka par lepszej jakości skarpet i sprawdzić zmęczenie naszych stóp. Zawsze mając na uwadze: producenta, jakość wykonania oraz ilość bawełny.

Widać zmiany w wyborach klientów, którzy coraz częściej świadomie wybierają polskich producentów, oferując skarpetki wykonane z odpowiednich i przetestowanych materiałów.

Posts created 84

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top