TOP 3 nieruchomości w Kole

TOP 3 nieruchomości w Kole

Wielu inwestorów w dzisiejszych czasach poszukuje możliwości zainwestowania swoich pieniędzy. Obecnie jedną z najlepszych inwestycji są inwestycje w nieruchomości. Najczęściej inwestorzy decydują się na inwestycje w stolicy oraz w pobliżu Warszawy, ale wiele fajnych nieruchomości możemy także nabyć w Kole. Miasto to posiada na sprzedaż wiele różnych domów, mieszkań, działek, lokali użytkowych, garaży, a także hal i magazynów. W dzisiejszym krótkim artykule omówimy sobie najlepsze nieruchomości w Kole.

1. Kamienica mieszkalno-handlowo-usługowa

Pierwszą nieruchomością, na którą warto zwrócić uwagę jest Kamienica, która zlokalizowana jest koło ul. Dąbrowskiego. Mamy tam lokal użytkowy o powierzchni 312 m2, którego całkowita powierzchnia wraz z działką wynosi 737 m2. Obecna cena, jaką chce właściciel za jej sprzedaż równa się 549 000 zł. Kamienica ta została wybudowana w 1913 roku a w latach 2000-2017 została gruntownie wyremontowana. Na parterze mamy do swojej dyspozycji lokal, który może być przeznaczony do usług handlowych lub też usługowych, a na piętrze mamy 2 duże i piękne mieszkania. W budynku zostały wymienione wszystkie okna na nowoczesne okna PCV, na podłodze mamy wyłożone panele, a ściany zostały pokryte gładzią. Działka, na której znajduje się nieruchomość jest częściowo ogrodzona oraz posiada 2 dość spore garaże.

2. Lokal użytkowy, 210 m2

Drugim obiektem, który wart jest również zainteresowania jest kamienica, której całkowita powierzchnia wraz z działką wynosi 715 m2. Nieruchomość ta posiada już niezbędne media takie jak prąd, woda, kanalizacja, czy ogrzewanie, ale niestety cały budynek wraz z dachem, który jest pokryty papą wymagają remontu. Kamienica ta została odpowiednio ogrodzona i dokładna lokalizacja tego budynku znajduje się przy Starym Rynku tuż obok Ratusza Miejskiego oraz kościoła, więc każdego dnia obok tej nieruchomości przechodzi tysiące osób. Aktualna cena tej kamienicy wynosi 280 000 zł.

3. Dom, 1 300 m2

Dla inwestorów poszukujących nieruchomości w stylu zabytkowym polecany jest dom, który został wybudowany w XX wieku. Dookoła mamy piękne starodrzewia, dzięki czemu możemy cieszyć się spokojem i ciszą i jest to Idealne miejsce dla osób, które uwielbiają odpoczywać z daleka od codziennego hałasu miejskiego. W tym pięknym i zabytkowym domu mamy podłączone wszystkie niezbędne Media takie jak woda, centralne ogrzewanie, instalacja elektryczna, internet czy też telefon. Jest to również Idealne miejsce na działalność gospodarczą taką jak dom weselny, centrum szkoleniowe, restauracja czy też SPA. Obecna cena, jaką musimy zapłacić za ten obiekt wynosi 950 000 zł.

Posts created 83

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top